English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بازدید سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب از شعبه زنجان

بازدید سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب از شعبه زنجان
سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با حضور در شعبه زنجان با مدیرکل گمرک زنجان دیدار و درباره ارتقای سطح همکاری و ایجاد بسترهای مناسب حوزه‌های انبارداری و لجستیکی به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت غرب، «مهدی حکاری» سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب به همراه برخی از معاونان و مدیران ارشد این شرکت با حضور در شعبه زنجان با «حمید احمدی» مدیرکل گمرک زنجان دیدار و در خصوص راه‌کارهای ارتقا و افزایش سطح همکاری‌ها و همچنین ایجاد بسترهای مناسب همکاری در حوزه‌های انبارداری و لجستیکی به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداخت.

مهدی حکاری در این دیدار ضمن بیان توان‌مندی و ظرفیت‌های مناسب شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و شعبه زنجان، گفت: در شعبه زنجان ظرفیت و زیرساخت مناسبی وجود دارد که می‌توان از آن در امر پذیرش کالا، تخلیه و بارگیری استفاده نمود و با ایجاد فرصت‌های مناسب در آینده نزدیک شاهد رونق این شعبه در همه زمینه‌ها از جمله خدمات انبارش کالاهای ریلی خواهیم بود.

وی افزود: با توجه به موقعیت مکانی این استان و هم‌جوار بودن با هفت استان کشور و دسترسی به جاده‌های ترانزیتی، راه‌های ریلی و فرودگاهی تلاش داریم تا از این فرصت با تمام توان استفاده و فعالیت‌های انبارداری و لجستیکی این شعبه را رونق بخشیم.

«حمید احمدی» مدیرکل گمرک زنجان نیز در این دیدار ضمن اشاره به سوابق خوب و درخشان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در خصوص انبارداری و لجستیکی و همچنین پتانسیل‌های موجود و حجم قابل توجه تجارت خارجی در این استان، بر همکاری بیش از پیش این دو مجموعه تاکید کرد.

گفتنی است؛ در ادامه این بازدید، سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با حضور در ایستگاه راه‌آهن بناب در 15 کیلومتری شهر زنجان، در جمع اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی استان زنجان، فرصت‌های موجود در حوزه لجستیک استان و روش‌های توزیع کالا، واردات و صادرات کالا و همچنین تعامل و همکاری دوجانبه را مورد ارزیابی قرار داد.

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲
تعداد کلیک: ۸۳۰

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران می‌باشد.