English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مدیرکل گمرک غرب: با مشارکت شرکت غرب می‌توانیم فعالیت‌های گمرکی و انبارداری مشتریان را سرعت بخشیم

مدیرکل گمرک غرب: با مشارکت شرکت غرب می‌توانیم فعالیت‌های گمرکی و انبارداری مشتریان را سرعت بخشیم
مدیرکل گمرک غرب به همراه برخی از معاونان خود در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب حضور یافت و با سرپرست و معاونان این شرکت دیدار و به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت غرب، «طاهره هامون‌نورد» در این دیدار ضمن تبریک مجدد به محمد اکبری به دلیل انتصاب ایشان، خواستار همکاری و تعامل بیشتر بین دو مجموعه و همچنین بررسی نقاط قوت و نقاط قابل بهبود در زمینه فعالیت‌های گمرکی و انبارداری شد و افزود: بنده معتقدم که با همکاری و مشارکت دوجانبه می‌توانیم گامی شایسته در راستای پیشبرد اهداف و سیاست‌های کلان نظام و مدیران بالادست درباره موضوع تکریم ارباب‌رجوع و تجار و همچنین تسریع در امور فعالیت‌های گمرکی و انبارداری مشتریان برداریم.

مدیرکل گمرک غرب، ضمن قدردانی از زحمات کارکنان محترم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب، گفت: درخواست داریم در این دوره نیز درباره موضوعاتی از جمله سیستم دوربین مداربسته و بازسازی برخی از نقاط ساختمان گمرک که دارای اولویت ویژه هستند، توجه ویژه‌ای صورت پذیرد.

«محمد اکبری» سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب نیز ضمن خیرمقدم به خانم «هامون‌نورد» و معاونان ایشان گفت: با توجه به اولین جلسه برگزار شده بین مدیران ارشد دو مجموعه، برخی از موضوعات درخواستی گمرک غرب، برطرف شده است و دیگر درخواست‌ها نیز ان شاالله تا پایان سال‌جاری بررسی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب بر انجام تمامی تعهدات و قراردادهای بین دو مجموعه پایبند بوده و تمام تلاشمان را در راستای پیشرفت هر دو مجموعه به کار خواهیم گرفت.

گفتنی است؛ برخی از معاونان دو طرف در این دیدار بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر و همچنین رفع مشکلات موجود در خصوص واردات و صادرات، به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند و هر دوطرف بر بالابردن سطح کمی و کیفی دو مجموعه به عنوان شریک تجاری یکدیگر تاکید کردند.

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱
تعداد کلیک: ۳۴۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500