English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

جلسه هم اندیشی مدیران شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب

جلسه هم اندیشی مدیران شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب
جلسه هم اندیشی، هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و توانمندسازی مدیران شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب در محل شرکت غرب برگزار گردید.

در این نشست که با حضور «حمید نجات بخش» مدیرعامل شرکت، «سید سعید صفوی» عضو هیئت مدیره و معاون مالی و سرمایه‌های انسانی، «مصطفی نصرتی» معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، «دانیال رزاقیان» معاون عملیات و امور گمرکی و برخی از مدیران ارشد شرکت برگزار گردید، مدیران محترم شعب تابعه گزارشی از روند فعالیت‌ها در شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب از جمله عملکرد شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ و برنامه‌های خود در اجرای برنامه‌های آتی شعب تابعه خود بیان نمودند.

در ادامه حمید نجات بخش، مدیرعامل محترم شرکت غرب ضمن خوشامدگویی به مدیران محترم شعب گفت: هدف از برگزاری این نشست که در راستای هم افزایی شعب و با برنامه‌ریزی انجام شده هر سه ماه یکبار برگزار خواهد شد در خصوص مسائل مختلف عملیاتی، اداری و مالی و... بررسی‌های لازم صورت گرفته و نقاط قوت و نقاط قابل بهبود شعب مورد ارزیابی قرارگرفته و در جهت بهره‌وری شعب قدم موثری برداشته شود. 

مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با اشاره به توانمندی‌های موجود در شعب تابعه گفت: بحمدالله در ۱۶ شعب تابعه، ظرفیت‌های مطلوبی در جهت ارائه خدمات مناسب وجود دارد ولی کامل نیست لذا با توجه به کمیته های ایجاد شده در خصوص راهبری و نظارت شعب در سطوح مختلف کاری می بایست تلاش بیشتری با ساختار ایجاد شده انجام داد تا به اهداف تعیین شده مالی ،عملیاتی و... دست یافت.

ایشان افزود: متاسفانه یکی از معضلات موجود در برخی از شعب کمبود و نیاز به تولید محتوا می‌باشد. لذا از مدیران محترم شعب انتظار دارم با توجه به اینکه ما شرکت خدماتی هلدینگی هستیم با برنامه‌ریزی کارشناسی شده و با تمام توان و با تشکیل کارگروه‌های تخصصی از کارکنان شعب محل کار خود به‌دنبال ایده خلاق گشته و برای تصمیم‌گیری‌های کلان شعب خود استفاده نمایند.

مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با اشاره به تعامل و همکاری موجود میان دو مجموعه بزرگ گمرک جمهوری اسلامی ایران و شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران گفت: انتظار داریم که مدیران شعب با همت و تلاش مضاعف، تعامل خود را با گمرکات محلی بطور سازنده افزایش داده تا بتوان خروجی مطلوب و موثرتری در شعب به فضل خداوند داشته باشیم.

ایشان در بخش پایانی سخنان خود ضمن تشکر از زحمات تمامی مدیران و کارکنان شعب برای آنان آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج الله تعالی فرجه و الشریف) نمود.

گفتنی است؛ در حاشیه این نشست از آقایان «یوسف والی نژاد» مدیرشعبه قم، «امیرمجید منیری» مدیر شعبه زنجان و «اصغر ابراهیم خانی» مدیر شعبه اراک به‌عنوان مدیران نمونه شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب در ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ با اهدا هدیه و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.
۲۳ آبان ۱۴۰۲ ۱۴:۲۱
تعداد کلیک: ۲۴۸

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500