English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

حضور مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و هیئت همراه در استان کرمانشاه

حضور مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و هیئت همراه در استان کرمانشاه
مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و هیئت همراه با سفر به استان کرمانشاه با برخی از مقامات سیاسی و اقتصادی این استان دیدار و در خصوص مسائل مختلف به گفتگو پرداخت.

وی در روز اول سفر به این استان با معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه دیدار و در خصوص مسائل مختلف کاری پیرامون فعالیت‌های شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب در حوزه های مختلف از جمله واردات، صادرات، تخلیه و بارگیری و ... در استان کرمانشاه به گفتگو پرداخت. 

در ادامه حمید نجات بخش و هیئت همراه در دیدارهای جداگانه با دکتر پروین، فرماندار جدید شهرستان گیلانغرب و همچنین محمد نجفی، فرماندار شهرستان قصرشیرین دیدار و ضمن تبریک انتصاب آنان در خصوص مسائل مختلف کاری از جمله وضعیت عملکردی شعب پرویزخان و سومار به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار که آقایان:«دکترصفوی» معاون مالی و سرمایه های انسانی، «مصطفی نصرتی» معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، «دانیال رزاقیان» معاون عملیات و امورگمرکی، «حسین امراله» مشاور مدیرعامل شرکت انبارهای عمو می غرب و همچنین«مهدی بابلی» مسئول شعبه پرویزخان و «مهران سلیمی» اداره کننده شعبه سومار نیز حضور داشتند دوطرف بر گسترش سطح تعامل و همکاری دوجانبه، افزایش تعرفه های انبارداری و همچنین فعالیت‌های انجام شده در شعب پرویزخان و سومار شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب به گفتگو پرداختند.

مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب در این دیدارها ضمن بیان ظرفیت‌های رو به رشد شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و غرب گفت: با توجه ظرفیت و زیرساخت مناسب  موجود در استان کرمانشاه، با برنامه ریزی مدون و تلاش و کار همکارانم در جهت ایجاد زیرساختها و تجهیزات مورد نیاز برای فعالیتهای مدنظر در شعب موجود در استان کرمانشاه، از آن در امر پذیرش کالا، تخلیه و بارگیری به طور مطلوبی استفاده گردید که بحمدالله، رونق ملموس و قابل درکی در  این استان در زمینه های گمرکی اتفاق افتاد که می توان به افزایش حجم بالای کالاهای صادراتی از لحاظ وزنی به تناژ 1081277 در بحث ترانشیپ وتناژ 178838 در بحث حمل یکسره به کشور عراق در هفت ماه گذشته اشاره نمود.

در ادامه حمید نجات بخش با قاسم مطلبی، مدیرکل گمرک پرویزخان دیدار و در خصوص همکاری های دوجانبه و همچنین ایجاد بسترهای مناسب در حوزه های انبارداری و لجستیکی به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

حمید نجات بخش با اشاره به سابقه خوش‌نامی و امانت‌داری شرکت انبارهای عمومی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی این استان و هم جوار بودن با کشور عراق و همچنین روند مطلوب خدمت رسانی شعب تابعه در این استان، تلاش داریم تا با برنامه ریزی های هدفمند و استفاده از بسترهای مناسب جذب کالا و مشتری از این فرصت با تمام توان استفاده و فعالیتهای انبارداری و لجستیکی این منطقه را رونق بخشیم و در آینده نزدیک شاهد رشد چمشگیر سود دهی دو مجموعه بزرگ گمرک و انبارهای عمومی و خدمات گمرکی باشیم و موجبات تعالی بیش از پیش هر دو مجموعه باشیم.

در ادامه مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با مدیرکل گمرکات شهرستان قصرشیرین و همچنین پرسنل محترم شعبه پرویزخان دیدار و از نزدیک مسائل و مشکلات این شعبه را مورد پایش و بررسی نمود.

در حاشیه این سفر، حمید نجات بخش و هیئت همراه با حضور در شعبه پرویزخان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب ضمن تقدیر از زحمات یکایک همکاران شاغل در شعب غرب کشوربه جهت رکوردزنی در افزایش حجم بالای کالای صادراتی به لحاظ وزنی به کشور عراق در هفت ماه گذشته، برخی موارد اصلاحی در بهبود وضعیت خدمت رسانی به مشتریان و صاحبان کالا را بیان نمود.
 

۱۳ آبان ۱۴۰۲ ۱۰:۰۸
تعداد کلیک: ۱۳۱

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500