English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ثبت رکورد جدید درآمدی در مهرماه سال جاری در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب

ثبت رکورد جدید درآمدی در مهرماه سال جاری در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب
به گزارش روابط عمومی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب؛ با عنایت به عملکرد مطلوب این شرکت در مهر ماه سال جاری و با لطف خدوند متعال و همچنین تلاش و همت همکاران محترم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و شعب تابعه، رکورد جدیدی در حوزه درآمدی این شرکت در مهرماه سال جاری ثبت گردید.

شایان ذکر است که عملکرد درآمدی شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب نیز در همین ماه رکورد جدیدی را ثبت کردند که مجموع شرکت غرب و شعب تابعه نیز به بالاترین سطح درآمدی خود رسیدند.

در همین راستا، «حمید نجات بخش» مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک همکاران شاغل در شرکت و شعب تابعه با ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب همکاران محترم ابراز امیداواری کرد تا پایان سال جاری بتوانیم دست به دست هم و با تلاش و کوشش مضاعف به اهداف تعیین شده از سوی مدیران بالادستی دست یافته و موجبات رضایت آنان را فراهم نماییم.

ایشان افزود: به لطف خداوند متعال وهمت همکاران محترم توانستیم روند رو به رشد خود را در ماه مهر ارتقاء بخشیم و انتظار داریم با برنامه‌ریزی دقیق و همچنین هدف‌گذاری مناسب در آینده نیز شاهد روند رو به رشد سطح درآمدی و بازدهی مطلوب شرکت باشیم.

۳ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۶
تعداد کلیک: ۱۳۳

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500