English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برگزاری مانور روز آتش نشانی و ایمنی و مراسم تقدیر از آتش نشانان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب

برگزاری مانور روز آتش نشانی و ایمنی و مراسم تقدیر از آتش نشانان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب
مانورآتش نشانی به مناسبت روز هفتم مهرماه، روز آتش نشانی و ایمنی، بمنظور بالا بردن توان جسمانی و عملیاتی نیروهای آتش نشانی  شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب برگزار گردید.

در این مانور که با حضور«حمید نجات بخش» مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب، «سید سعید صفوی» عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه های انسانی، «دانیال رزاقیان» معاون عملیات و امور گمرکی، «مصطفی نصرتی» سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات، برخی از مدیران ارشد شرکت در منطقه شمالی شرکت غرب برگزار گردید همکاران واحد آتش نشانی، توانمندی و آمادگی خود در اعزام به موقع و اطفاء حریق، امداد رسانی و اجرای مسائل ایمنی به نمایش گذاشتند.

پس از برگزاری مانور اطفاء حریق در مراسمی که در ایستگاه آتش نشانی شرکت غرب برگزار گردید از زحمات آتش نشانان این شرکت تجلیل بعمل آمد.

در ابتدای این مراسم سرکار خانم اصغرنیا، رئیس Hse شرکت ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی گزارشی از آموزش‌های برگزار شده و همچنین عملکرد واحد آتش نشانی ارائه نمود.

وی افزود: با تلاش و همت تمامی همکاران خدوم واحد آتش نشانی و ایمنی در سطح شرکت، امروز شاهد وجود ایمنی و استاندارد کار در سطح شرکت می باشیم که این نشان از سطح آمادگی این عزیزان دارد.

در ادامه عباس باقری، مشاورآموزش آتش نشانی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی نیز در سخنانی با اشاره به عملکرد خوب پرسنل آتش نشانی در این مانور، از زحمات مدیران ارشد مجموعه انبارهای عمومی به جهت برگزاری کلاس‌های آموزش تخصصی ویژه همکاران آتش نشانی در شرکت و شعب تابعه در جهت افزایش سطح دانش و توانمندی‌های آنان تشکر و قدردانی نمود.

وی افزود: بحمدالله با تلاش و همت تمامی آتش نشانان شرکت غرب که به اذعان کارشناسان امر، آتش نشانی این شرکت جزو بهترین نیروهای اطفاء حریق در تهران می باشد امروز شاهد یک تیم منسجم، فعال در این مجموعه هستیم که این با تلاش و کوشش شبانه‌روزی این عزیزان میسر گردید.

در ادامه این مراسم، حمید نجات بخش، مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب ضمن تبریک فرارسیدن هفته غرورآفرین دفاع مقدس و همچنین روز آتش نشانی و ایمنی از خدمات شبانه‌روزی تمامی کارکنان آتش نشان خدوم و زحمتکش در سطح شرکت قدردانی نمود.

ایشان با مهم توصیف کردن جایگاه آتش نشانان در مجموعه غرب افزود: همان طور که همه میدانیم آتش نشانی شرکت غرب بحمدالله یکی از بهترین واحدهای آتش نشانی در مجموعه بزرگ انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران می باشد. لذا می بایست این روند رو به رشد را ارتقاء بخشیم ولازمه یک آتش نشان موفق که آمادگی جسمانی و سرعت عمل در انجام عملیات‌ها می باشد را بهبود بخشیم. پس همواره باید بدنبال آموزش‌های به روز، فنی و پیشگیرانه باشیم.

وی افزود: انتظار داریم تمامی آتش نشانان، هم در بحث فکری و هم عملیاتی با برنامه ریزی دقیق و همچنین هدف گذاری مناسب به ثبات کاری مطلوبی دست یابند و همیشه و همه حال آماده خدمت رسانی باشند.

مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با لزوم افزایش دانش میان آتش نشانان شعب تابعه گفت: به لطف خداوند و مدد معصومین(علیهما السلام) در برخی از شعب اتفاقات خوبی در حوزه آموزش کارکنان در بحث آتش نشانی و ایمنی ایجاد گردیده که امیدوارم با برنامه ریزی و پیگیری رییس محترمHse و همچنین مسئول آتش نشانی شرکت، فراگیری فنون آتش نشانی و آموزش‌های تخصصی در تمامی شعب تابعه برگزار گردد تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری بعمل آید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص اهمیت ارتقاء سطح تعامل و همکاری واحد آتش نشانی با سایر واحدها علی الخصوص واحد حراست گفت: با یاری خداوند متعال به تازگی در مجموعه انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب از وجود یک مدیرحراست جوان، توانا و فعال بهره می بریم که انتظار می رود سطح تعامل واحدهای حراست و آتش نشانی در حوزه های مختلف افزایش یابد تا از وقوع حوادث احتمالی، پیشگیری شود و امیدوارم در آینده نزدیک شاهد برگزاری مانورهای مشترک میان این دو واحد در مجموعه باشیم. 

وی در بخش پایانی سخنان خود ضمن تشکر ویژه از همکاران آتش نشان شرکت غرب در اطفاء حریق چندروز گذشته که در شرکت هم جوار اتفاق افتاد و از بروز خسارت جانی و مالی هزار میلیاردی این شرکت جلوگیری گردید از رئیس Hse شرکت خواست تا گزارش این عملیات مهم را آماده و برای مدیران بالادستی ارسال نماید.  

گفتنی است؛ در پایان این مراسم مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با اهداء هدیه نقدی به کارکنان  زحمتکش واحد آتش نشانی، از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

  

۸ مهر ۱۴۰۲ ۱۵:۱۳
تعداد کلیک: ۲۲۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500