English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آیین معارفه سرپرست جدید حراست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب

آیین معارفه سرپرست جدید حراست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب
آیین معارفه «قاسم دهقان زاده» سرپرست جدید حراست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با حضور جناب آقای قلی زاده حراست صندوق بازنشستگی کشوری، مشاور مدیرعامل و مدیر حراست شرکت انبارهای عمومی ایران و همچنین «حمید نجات بخش» مدیر عامل و معاونین شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب برگزار شد.                                      
در ابتدای این آیین، مشاور مدیرعامل و مدیر حراست ستاد مرکزی در سخنانی سه راهبرد اصلی مدیریت حراست بر مبنای "قانون، شرع و اخلاق" را سه مولفه اصلی حراست برشمرد. لذا تمام اهتمام مجموعه حراست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران این است که از این سه مولفه اصلی فاصله نگیریم و سعی شده است در راستای نگاه پیشگیرانه و تعامل گام برداشته و بعنوان یک مشاور امین و صدیق در جهت وظایف محوله صیانتی عمل گردد.
وی با بیان برخی از ویژگی‌های آقای دهقان زاده سرپرست جدید حراست غرب گفتند: ایشان فردی با تجربه، پرانرژی، اخلاق مدار و از مدیران توانمند در حوزه حراست، منابع انسانی و حوزه مالی می باشند که از ایشان می خواهم ضمن مشاوری امین در کنار مدیریت و با در نظر گرفتن سه راهبرد بالا وظایف نظارتی و حراستی را به نحو احسن اجرا نمایند.
 ایشان در ادامه افزودند: مدیران حراست می بایست خودشان محور وحدت و انسجام باشند و در این راستا تدابیر لازم اتخاذ گردد چرا که انجام وحدت و آرامش ضرورت فعلی شرکت انبارهای عمومی است.
در ادامه آقای قلی زاده، نیز در سخنانی با اشاره به برنامه ها و سیاست گذاری صندوق در حوزه حراست گفت: با تلاش و هماهنگی و نظارت بیشتر در حوزه های مختلف حراستی، سعی داریم به تعالی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه حراست دست یابیم.                                                                                            
ایشان با مهم توصیف کردن نقش واحد حراست در انجام فعالیت‌ها در شرکت‌ها گفت: مدیر حراست، بازوی صیانتی و توانمند مدیرعامل می باشد. لذا حراست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با توجه به اینکه مسئولیت ورود و خروج کالا را نیز بر عهده دارد باید هوشیار بوده و مسئولیت های نظارتی و حراستی خود را به نحو احسن انجام دهد. 
در ادامه این مراسم مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب نیز ضمن قدردانی از زحمات آقای حسین پاک نیت در دوران تصدی مدیریت حراست شرکت غرب، برای ایشان آرزوی توفیقات بیش از پیش مسئلت و به آقای دهقان زاده به جهت مسئولیت جدید به عنوان مدیر حراست شرکت انبارهای عمومی غرب تبریک گفت.                             
وی در ادامه با گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در شرکت غرب افزود: بحمدالله با عنایات ائمه اطهار(ع) و رهنمودهای مدیرعامل محترم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، توانستیم در سال گذشته به سوددهی مطلوبی در شرکت غرب دست یابید که این با همکاری و همدلی تمامی همکاران در این شرکت میسر گردید.                                                            
مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و همچنین استفاده از مدیران وکارشناسان متخصص و سلامت شاغل در شرکت و همچنین با اضافه شدن 16 شعبه استراتژیک در مناطق مختلف کشور به مجموعه شرکت انبارهای عمومی غرب، امروز شاهد این هستیم علاوه بر رسالت اصلی شرکت که تخلیه، بارگیری و انبارداری می‌باشد در حوزه لجستیک نیز موفق بودیم که می‌توان به عملکرد ایجاد بندر خشک در شعبه اصفهان اشاره کرد که امروز شاهد رونق و افزایش سطح درآمدی مطلوبی در این منطقه هستیم.
 در پایان این آیین، قاسم دهقان زاده سرپرست جدید حراست شرکت غرب ضمن تشکر و قدردانی از زحمات صورت گرفته در حوزه حراست شرکت غرب گفت: حسن اعتماد دفتر مرکزی حراست صندوق بازنشستگی و حراست ستادمرکزی نسبت به بنده تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم پیرو وظایف حراستی ابلاغ شده با رعایت اخلاق و ادب، قانون، شرع و اخلاق این مسیر را طی نماییم. و از خداوند متعال خواهانم در این مسئولیت خطیر اینجانب را یاری نماید و از تمامی دوستان و همکاران تقاضا دارم دست به دست هم و با توکل به خدا و انسجام، هم افزایی اقدامات موثری برای مجموعه داشته باشیم. 
         

۲۲ شهریور ۱۴۰۲ ۱۴:۳۷
تعداد کلیک: ۳۶۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500