English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

دیدار مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ

دیدار مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با فرمانده بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ
«حمید نجات بخش»، مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب به همراه «سیدسعید صفوی»، معاون مالی و سرمایه‌های انسانی و برخی از مدیران ارشد شرکت با حضور در دفترکار «حسین قلیچ» فرمانده بسیج کارگری تهران بزرگ با ایشان دیدار و به گفتگو پرداخت.

دراین دیدار که «مجید کولیوند» فرمانده حوزه بسیج کارگری 507 امام صادق(ع) نیز حضور داشت دو طرف در خصوص مسائل مختلف به گفتگو پرداختند.

در ابتدای این دیدار حسین قلیچ، فرمانده سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ با اشاره به نقش محوری بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد وگفت: بسیج به عنوان یک شجره طیبه امروز در عرصه های نظامی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از رشد قابل قبولی برخوردار شده که در دنیا کم‌نظیر است وبرای هیچکس از ما پوشیده نیست که شأن و منزلت بسیج در چه جایگاهی می باشد پس لازم است همه ما به این موضوع اهتمام بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: برکسی پوشیده نیست که نقش بسیج در خصوص رفع موانع موجود در جامعه کارگری بسیار موثر می باشد. لذا در تلاش هستیم تا با ارتقاء سطح همکاری های سه جانبه میان بسیج کارگری، کارفرما و کارگران، شرکتها و مجموعه های تولیدی و صنعتی در تهران به سمت اصل خدمات محوری سوق داده شود تا اثرات آن برجامعه به طور ملموسی احساس شود. 

ایشان با مثبت ارزیابی نمودن فعالیتهای شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب گفت: بحمدالله در شرکت انبارهای عمومی غرب تیم خوب و منسجمی مشغول بکار می باشد لذا امروز با وجود این تیم یکدست و منسجم شاهد اتفاقات خیلی خوبی در این شرکت هستیم که جای تقدیر دارد.

در ادامه این دیدار،حمید نجات بخش ضمن تبریک به جناب آقای قلیچ به جهت انتصاب وی به فرماندهی سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ آمادگی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب را در جهت همکاری و تعامل بیش از پیش با بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ اعلام نمود.

وی با اشاره به نقش کلیدی و موثر بسیج در جامعه گفت: رسالت اصلی بسیج خدمت رسانی به عموم مردم می باشد لذا با توجه به حضور بسیجیان عزیزدر صحنه های مختلف، همواره آمادگی خود را در جهت خدمت رسانی به مردم اعلام داشته و امیدواریم با برنامه ریزی های مستمر در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و همکاری بیش از پیش با سازمان بسیج کارگری بتوانیم امانتدار سازمان در راستای تعالی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

وی ضمن ارزیابی مثبت عملکرد کارکنان شرکت غرب و شعب تابعه در گزارشی افزود: سال گذشته به لطف خداوند و مدد ائمه اطهار علیهم السلام و همچنین تلاش و کوشش تمامی همکارانم توانستیم به اهداف از پیش تعیین شده و سوددهی مطلوبی دست یابیم و امیدواریم در سال 1402 نیز با بالا بردن سطح تعاملات گمرکی و غیرگمرکی که از ضروری ترین تفکرات مدیریتی می باشد شاهد افزایش سوددهی در این شرکت باشیم. 

وی در بخش پایانی سخنان خود به مصوبات اخیر مدیران محترم ستاد مرکزی در خصوص سرمایه های انسانی اشاره کرد وگفت: بحمدالله با تصمیم مدیران ارشد ستاد مرکزی علی الخصوص جناب آقای آل ابراهیم، مدیرعامل محترم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و موافقت صندوق بازنشستگی کل کشور، همزمان با روز جهانی کارگر، تبدیل وضعیت قراردادهای همکاران پیمانکاری به قراردادی آغاز گردید که با اجرای این طرح شاهد عدالت در زمینه قراردادهای پرسنل زحمتکش شرکت انبارهای عمومی در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و شعب تابعه خواهیم بود.
 


۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۶:۱۰
تعداد کلیک: ۴۵۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500