English
 
به انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نشست هم اندیشی و آموزشی مدیران شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب

نشست هم اندیشی و آموزشی مدیران شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب
نشست هم اندیشی و آموزشی مدیران شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب در محل شرکت غرب برگزار گردید.

در این جلسه آموزشی که حمید نجات بخش، مدیرعامل شرکت غرب، معاونین و مدیران شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب حضور داشتند برخی از قوانین و موارد آموزشی از جمله کتابچه تعرفه کالا در سال جاری، مباحث HSE، اداری و مالی توسط برخی از روساء و کارشناسان مرتبط برای حضار بیان گردید.

در ادامه مدیران شعب تابعه به‌صورت تشکیل کارگروه های تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت از آنان به‌صورت برخط تست‌های مهارتی گرفته شد.

در ادامه این جلسه، نشست هم اندیشی مدیران شعب در سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید.

در ابتدای این نشست مصطفی نصرتی، مشاور مدیرعامل در امور شعب شرکت غرب ضمن خوشامدگویی به حضارگزارشی از روند فعالیت‌ها در شعب تابعه شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب بیان نمود.

وی افزود: حسب دستور مدیرعامل محترم شرکت غرب و با برنامه ریزی صورت گرفته و همچنین در راستای هم افزایی شعب، تصمیم بر این شد که نشست هم اندیشی شعب تابعه برگزار گردد تا در خصوص مسائل مختلف عملیاتی، اداری و مالی بررسی های لازم صورت گرفته و نقاط قوت و نقاط قابل بهبود شعب مورد ارزیابی قرار گیرد و در جهت بهره وری شعب قدم موثری برداشته شود.

در ادامه حمید نجات بخش، مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با اشاره به توانمندی های موجود در شعب تابعه گفت: بحمدالله در شعب ظرفیت‌های مطلوبی در جهت ارائه خدمات مناسب وجود دارد ولی کامل نیست پس می بایست نسبت به خدمات ارائه شده در شعب نگاه ویژه و به‌روزتری داشته باشیم. لذا مدیران محترم  ستاد مرکزی و همچنین مدیران شرکت غرب بر لزوم بازاریابی کارشناسانه متناسب با هر شعبه تاکید داشته و بر اجرای دقیق آن استمرار دارند.

ایشان افزود: متاسفانه یکی از مشکلات موجود در برخی از شعب کمبود و نیاز به تولید محتوا می باشد. لذا از مدیران محترم شعب انتظار دارم با برنامه ریزی کارشناسی شده و با تمام توان و با تشکیل کارگروه های تخصصی از کارکنان شعب محل کار خود به‌دنبال ایده خلاق گشته و برای تصمیم‌گیری های کلان شعب خود استفاده نمایند.

مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب با اشاره به تعامل و همکاری موجود میان دو مجموعه بزرگ گمرک جمهوری اسلامی ایران و شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران گفت: انتظار داریم که مدیران شعب با همت و تلاش مضاعف، تعامل خود را با گمرکات محلی بطور سازنده افزایش داده تا بتوان خروجی مطلوب و موثرتری در شعب به فضل خداوند داشته باشیم.

وی با اشاره به تدوین ممیزی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی غرب و شعب تابعه گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته در جلسات کمیته های تخصص شرکت غرب تدوین ممیزی شرت غرب و شعب تابعه آماده بهره برداری گردید که انشالله به لطف خداوند متعال در هفته آتی مراحل اجرایی آن در شعب آغاز خواهد شد که با اجرایی شدن ممیزی ها در آینده نزدیک شاهد رشد تعالی مجموعه خواهیم بود.

حمید نجات بخش با اشاره به وضعیت درآمدی شرکت غرب و شعب گفت: سال گذشته به لطف خداوند و مدد ائمه اطهار علیهم السلام و همچنین تلاش و کوشش شما عزیزان توانستیم به اهداف از پیش تعیین شده و سوددهی مطلوبی دست یابیم و امیدواریم در سال 1402 نیز با بالا بردن سطح تعاملات گمرکی و غیرگمرکی که از ضروری‌ترین تفکرات مدیریتی می باشد شاهد افزایش سوددهی در این شرکت باشیم.

ایشان در بخش پایانی سخنان خود ضمن تشکر از زحمات تمامی مدیران و کارکنان شعب برای آنان آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج الله تعالی فرجه و الشریف) نمود.

گفتنی است؛ در حاشیه این نشست مدیران شعب گزارشی از عملکرد، وضعیت شعب، نیازها و ...ارائه نمودند. 

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۰:۳۳
تعداد کلیک: ۱۴۰

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500